one_tree_hill
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

one_tree_hill

The best forum for the best movie =)
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Sophia Bush- Brooke Davis : )

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
VaLka

VaLka


Брой мнения : 20
Join date : 18.08.2008

Sophia Bush- Brooke Davis : ) Empty
ПисанеЗаглавие: Sophia Bush- Brooke Davis : )   Sophia Bush- Brooke Davis : ) Icon_minitimeПон Авг 18, 2008 12:17 pm

София Буш, в ролята на Брук Дейвидс е много сладка актриса Smile , във филма играе , като най-добрата приятелка на Пейтън и като гадже на Лукас Скот tongue но в крайна сметка те се разделят Sad
Върнете се в началото Go down
KaTet0`
Admin
KaTet0`


Брой мнения : 76
Join date : 16.08.2008
Age : 29
Местожителство : Силистра

Sophia Bush- Brooke Davis : ) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Sophia Bush- Brooke Davis : )   Sophia Bush- Brooke Davis : ) Icon_minitimeПон Авг 18, 2008 12:22 pm

Това ми е любимата актриса и любимея герой от първия до последния сезон много се променя, но навсякъде ме радва! =)
Върнете се в началото Go down
https://one-tree-hill.all-up.com
VaLka

VaLka


Брой мнения : 20
Join date : 18.08.2008

Sophia Bush- Brooke Davis : ) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Sophia Bush- Brooke Davis : )   Sophia Bush- Brooke Davis : ) Icon_minitimeПон Авг 18, 2008 7:46 pm

ОхХх да и на мене..толкова сладка и има мн готин глас...нетипичен, но страшно готин lol! сладки тръпчинки има и сладко носле..абе вс и е страшно СЛАДКО pig Laughing
Върнете се в началото Go down
Brucas

Brucas


Брой мнения : 14
Join date : 18.08.2008

Sophia Bush- Brooke Davis : ) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Sophia Bush- Brooke Davis : )   Sophia Bush- Brooke Davis : ) Icon_minitimeВто Авг 19, 2008 10:09 am

brook i heili sa mi lubimki


КИРИЛИЦА!
Върнете се в началото Go down
VikitO

VikitO


Брой мнения : 29
Join date : 18.08.2008

Sophia Bush- Brooke Davis : ) Empty
ПисанеЗаглавие: Sophia Bush- Brooke Davis : )   Sophia Bush- Brooke Davis : ) Icon_minitimeВто Авг 19, 2008 10:34 am

и на мен са ми любимки Брук и Хейли от момичетата а от момчетата ме кефи уста не защото е красив а защото е мн мил Very Happy
Върнете се в началото Go down
Didoka
Гост




Sophia Bush- Brooke Davis : ) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Sophia Bush- Brooke Davis : )   Sophia Bush- Brooke Davis : ) Icon_minitimeПет Авг 22, 2008 11:12 am

мн сладка и да не се повтарям с другите само тва ще кажа I love you
Върнете се в началото Go down
Did

Did


Брой мнения : 22
Join date : 22.08.2008
Age : 28
Местожителство : sislistra

Sophia Bush- Brooke Davis : ) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Sophia Bush- Brooke Davis : )   Sophia Bush- Brooke Davis : ) Icon_minitimeПет Авг 22, 2008 6:27 pm

мн садка и добра а относно нослето й- обожавам го хихихих I love you I love you I love you
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Sophia Bush- Brooke Davis : ) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Sophia Bush- Brooke Davis : )   Sophia Bush- Brooke Davis : ) Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Sophia Bush- Brooke Davis : )
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
one_tree_hill :: От А до Я за One Tree Hill :: Актьорите-
Идете на: